Branża budowlana Usługi

Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Zleć projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]