Branża budowlana

Architekt – Bartek Sitarski

Nie masz doświadczenia w tej dziedzinie? Skorzystaj z sugestii dobrego architekta Kraków.

Od wyborów czekających na nas na pierwszym etapie wznoszenia domu zależy to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć wszystkie sprawy i, kiedy nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować poszczególne pokoje i pomoże przystosować dom do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze warto postawić na pomoc dobrego architekta?

Architekt pomoże znaleźć najlepsze materiały

Przyszli właściciele domu mogą mieć problemy z wyborem technologii, w jakich budynek ma być wzniesiony. A ta decyzja okazuje się niezwykle istotna, bo mają one ogromny wpływ na komfort domu. Z tego powodu warto wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać gwarancję, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Architekt stworzy nasz dom

Dom w starym stylu lub może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy czy piętrowy? Takich pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając naszych uwag.

Co zrobić przed rozmową z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Warto również w tej fazie wiedzieć, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować wszystkie papiery posesji.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]