Biżuteria

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Szukasz kolczyków? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez panie dodatków. Są idealne na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy w czym leży tajemnica, że są tak popularne oraz w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej „trendy” są subtelne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Mogą być ozdobione naturalnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na próbę oraz metodę ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy skrupulatnie pielęgnować i na bieżąco usuwać wszystkie zanieczyszczenia, żeby długo prezentowały się jak nowe. Powinno się wycierać je często miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne specyfiki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Takie substancje niezwykle rysują miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane kobiety.