Automatyka przemysłowa

Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Dowiedz się więcej o kablu koncentrycznym na www.telmor.pl

W dużej liczbie mieszkań znaleźć można odbiornik telewizyjny. Znaczna część z nas uwielbia raz na jakiś czas obejrzeć interesujący dokument bądź profesjonalnie prowadzony serwis mający charakter informacyjny. By jednak odbieranie programów było możliwe, niezbędne jest zamontowanie właściwego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które dzisiaj zakupimy bez żadnych problemów w sklepach mających w swojej ofercie artykuły do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – czym się charakteryzuje?

W sprzedaży dostępne są na chwilę obecną przeróżne kable koncentryczne, które charakteryzują się nieco innymi właściwościami. Najbardziej elementarny podział rozróżnia kable koncentryczne zewnętrzne i wewnętrzne. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny bez najmniejszych wątpliwości powinien spojrzeć na jego ważne właściwości. Znaczące są dopasowanie i tłumienie, które zapewnia odbiór telewizji na doskonałym poziomie. Rewelacyjnym produktem są kable posiadające konstrukcję Tri–Shield. Jej zastosowanie sprawia, że przewód wyróżnia się wysokim poziomem i chroni sygnał przed zakłóceniami z zewnątrz, które mogą istotnie wpływać na ostrość obrazu. Kable koncentryczne najlepszych marek bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko w rozbudowie, ale także podczas modernizacji sieci teletechnicznych tak niewielkich, jak i wielkich operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych wyprodukowana jest zgodnie z wyśrubowanymi wytycznymi produkcji. Za sprawą tego odchyły parametrów w przypadku takich kabli są nieznaczne lub nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego rodzaju materiały stosuje się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne to fuzja materiałów różnego typu. Najczęściej rdzeń robiony jest z miedzi. Jest to materiał odznaczający się doskonałą trwałością, który nie zatraca swoich właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Jeśli idzie o kable , które przeznaczone są do montowania na zewnątrz budynków, do wyprodukowania warstwy wierzchniej wykorzystywane są materiały odporne na działanie negatywnych warunków pogodowych.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]